MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6068142
nr 606 8142
Nattygsbord
1 par, Björk, höjd: 67
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 18:30:50
500 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
6
1.700 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr